CANSEVER

More videos
   

                                          

                                                                                      CANSEVER                                        

             Kamil CANSEVER ’e ait yat 12 kişilik kapasiteye sahiptir . Işık ve ses tüm dizayna sahip .Doğum günü ,evlilik teklifi ,özel turlar ,boğaz turu ,iş toplantıları ,yemek etkinlikleri ,iftar organizasyonlarında   faaliyette bulunuyor.                                                                                     

              1992 den beri yenilikçi yapısı ,teknolojiyi  yakından takip ederek kendine özgü salonuyla ,güler yüzlü seçkin personeliyle en iyi hizmeti sunmakta ,eğlenceyi yaşatmakta misafirlerinin güzel  dolu dolu  vakit geçirebilmeleri için tüm rahat konforlu ortamı sağlamakta .Güveni kalite ve sürekliliği ilke edinmekte olan firma  fiyatta uygun seçeneklerde sunmakta.Özel günlerinizi özel yaşamanız için  tüm detayları düşünerek aklınıza gelebilecek tüm organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

                 Bebek Boğaziçi Üniversitesi karşısında moder konforlu salonunda sizleri ağırlamaktan onur duyan firmanınadres bilgilerine www.cansever.com,www.seyir.tv.com,www.teknevizyon.com dan ulaşabilirsiniz.Biz teknevizyon olarak CANSEVERİ siz değerli müşterilerine tavsiye eder etkinliklerinizde mutluluklar dileriz.