EGEM 1 YATI

More videos
   

                                                                          

 

                                                                                      EGEM YAT                                                                                                                       

               Teknemiz  92  model İngiliz yapımıdır .Toplam kapasitesi  kokteylde 25 kişilik yemekli,kıç havuz yemekli 8 kişilik,üst kat yemekli altı kişilik,tüm ses ve ışık dizaynına sahip,ön kısımda yüzme turları için güneşlenme imkanı sunan tekne sizlere boğazda keyifli anlar yaşatıyor.                                                                                                                                

                Evlilik teklifi ,doğum günü kutlamaları ,boğaz turu ,iş toplantıları, yüzme turları , uzun gezi turları gibi  etkinliklerde 16 yıllık tecrübesiyle profesyonel hizmet vermekte.

               Ayrıca Levent Cengiz yönetiminde EGEM YAT HİZMETLERİ ŞİRKETİ olarak Türkiye genelinde tüm tekne ve gemilerin müşavirliğini yapıyor. Hemen hemen her sahil illerinde  şubeleri ,çalışanları mevcut .Kaliteli hizmet sunumunu ilke  edinen şirketin  diğer teknelere transferleri var .Yemekli organizasyonlarda temiz  restorantlarla çalışan firma  lezzetli bir mutfak sunuyor sizlere bazı tekne firmalarının kendi mutfaklarıyla çalışma istemlerinde de kolaylık sağlıyor.Evlilik teklifi,doğum günü organizasyonlarında  müşteri zevkine uygun süsleme işlemleri de mevcut…

                Benzersiz güzelliklere ulaşmanın yolu tekne ve yatlar….Kıyılar ,doğa kültür varlıklarını, gezilecek yerleri ,tarihi yapıların bulunduğu bölgelerdeki  günlük haftalık gezilerini sizler için başlatıyor maceracı ruhunuzu kusursuzca uyum sağlamak ve sizi  daha da özgürleştirmek için tüm ayrıntıları düşünerek tasarlıyor.

                Tekne Egem 1 ve Egem Yat Hizmetleri Şirketine  kusursuz hizmetlerinden dolayı SEYİR.TV Olarak teşekkür eder ;Siz değerli müşterine tavsiye ederiz.