EMTUR

More videos
   

EMTUR ‘’HAKKINDA’’ 

Şehr-i  İstanbul ; kurulalı beri tüm dünyanın hayranlığını, beğenisini, taktirini kazanmış emsalsiz şehirlerden bir tanesi.  Tarihinde 3 imparatorluğa ev sahipliği yapmış olan bu şehir ciltlerce kitaplara konu olmuş,şairlerin,  bir çok düşünürün, tarihçilerin, devlet adamlarının övgü dolu sözleriyle de tarihteki  yerini almıştır. Fransa İmparatoru Napolyon ; ‘dünya tek bir devlet olsaydı başkenti İstanbul olurdu. ‘’diyerek  İstanbul’a olan hayranlığını ve stratejik önemini belirtmekten geri kalmamıştır. Evet Dünyanın başkenti  İstanbul  ve incisi  Boğaziçi. İstanbul boğazı denizinin güzelliği, tarihi sarayları,tarihi yalıları ile göz kamaştırır. Yeditepeli şehri tepelerinden izlemek kadar boğazdan izlemekte ayrı bir güzelliktir.

Yahya Kemal Beyatlı ne güzel demiş dizelerinde;

Birden kapandı birbiri ardınca perdeler

Kandilli,Göksu,Kanlıca,İstinye neredeler?

İstanbul boğazının inci semtlerini denizden görmekte ayrı bir keyiftir.

EMTUR ailesi olarak bizler uzun yıllardır İstanbul’lulara hizmet vermenin haklı gururunu taşıyoruz.. Kasımpaşa’ da 10 kişilik sandal diye tabir edilen teknelerle başlayan serüven  bu gün artık 540 kişilik geniş kapasiteli teknelerimizle  İstanbul’lulara  kurumsal ve özel organizasyonlar için yılın dört mevsimi hizmet verirken deniz turizmine de önemli katkılar sağladığına inanıyoruz.

EMTUR  teknede düğün,teknede nişan,teknede kına ,sünnet düğünleri, iftar programları,iş toplantıları,mezuniyet baloları gibi hizmetler verirken talepler doğrultusunda hizmet yelpazesini genişletebilmektedir.

Teknelerimizde  yapılan tüm organizasyonlarda insan sağlığı ve canı en üst düzeyde tutulmaktadır. Yemeklerimiz Catering firmasında profesyonel aşçılar tarafından hazırlanmakta olup tüm et ürünlerinde helal gıda sertifikası bulunmaktadır.

Emtur olarak  günlük tarifeli rutin boğaz turlarımızda mevcuttur. Yolcularımıza 1,5 saatlik unutulmaz, şiirsel bir İstanbul turu yaşatıyoruz.

EMTUR tekneleri ile  Eminönü’nde şehirhatları iskelesinden hareket edip Avrupa yakasından Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne kadar gidip yine Anadolu yakası kıyılarını takip ederek tarihin içinde yolculuk yapacak, keyifli ve unutulmaz bir gün geçireceksiniz.

EMTUR  siz değerli  misafirlerimizi Beşiktaş,Üsküdar ve Beylerbeyi’nden de alabilmektedir.

EMTUR ailesine ulaşmak yalnızca bir tuşa dokunmak kadar kolay. www.bogaz.com  ve www.seyir.tv.com adreslerinden bizlere  ulaşabilirsiniz.