Mandalina Yat – Candaş KIRCA

More videos
   

MANDALİNA  YAT

 

Yat 20 m eninde ahşap olup Tirhandil tipi bir ege teknesidir. Geniş ve rahat dizaynı ile tercih edilen bir yat. Aynı zamanda  yüzme turları için ideal bir yapıya sahip. Ferah bir mekana sahip.Konforuyla kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Oturma gurupları misafirlerin rahatlığı için düşünülmüş. Kamaralar yatak odanızdan farksız bir güzellikte .

Bunun yanında özel organizasyonlar içinde kullanılabiliniyor.

Yemekli toplantılar için 10 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyorlar.

Hizmetleri arasında lazer gösterileri eşliğinde evlilik teklifleri, doğum günü partileri, yüzme turları, kokteyller,mezuniyet partileri,iş toplantıları,boğaz turları,adalar turları ve altı  kişilik özel kamarası mevcut olan Mandalina, konaklamalı turlar içinde tercih edebileceğiniz bir yat.

Ayrıca Ramazana özel iftar organizasyonları da yaptıklarını ifade ediyor Candaş Kırca. Güvenilir organizasyon firmalarıyla da ortak hareket ederek müşteri memnuniyeti sağladıklarını söylüyor.

Mandalina Yat  Kuruçeşme Galatasaray adasının tam karşısında olup www.mandalinayat web sitesinden de ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda www.teknevizyon.com sitesini ziyaret ederek bilgi alabiliyorsunuz.

 

Mandalina Yat genel müdürü Candaş Kırca’ya teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.