QUESTAELAVİTA

More videos
   

                                                                   

 

                                                                  QUESTAELAVİTA

     Kapasitesi 25 kişilik olan yat QUESTAELAVİTA 4 master  kabinden oluşuyor.30 m lik alana sahip aynı zamanda da ticari bir yat . Işık  ve ses olmak üzere  tüm dizayna sahip  profesyonel ekibiyle boğazın eşsiz manzarasında müşterilerine hizmet veriyor.

      Doğum günü,evlilik teklifi,düğün ,nişan ,kına geceleri,iş toplantıları,özel günler gibi aklınıza gelebilecek her tür etkinliğe ev sahipliği yapıyor.işletme sahibi Erdal Bey şehit aileleri ve yaşlılarımız gibi sosyal bakımdan korunmaya muhtaç olanlar için de özel indirimler hatta bedava hizmetlerinin olduğunu belirtiyor. Kendi temiz ortamda hazırladıkları yemeklerle yemek ihtiyacınızı karşıladıkları gibi özel yemek firmalarıyla anlaşmaları var .Size sunulan Listeden seçiminizi yapıyorsunuz sıcak olarak sizlere servis yapılıyor.

       Bebek sahili Ayşe Sultan koruluğunun karşısından yolculuğuna başlayan yat başlattığı turlarla büyüleyici ilginç doğa harikalarını sizlere seyrettiriyor.Düğün ,nişan ,evlilik teklifleri gibi organizasyonlarında sizler adına hizmette  kusursuzluğu ilke edinen işletmeci firmamıza teşekkürediyor siz değerli müşterilerine tavsiye ediyoruz. Firmaya Bebek Ayşe Sultan Koruluğu karşısından ya da www.Teknevizyon.com,www.Seyir tv adreslerinden ulaşabilirsiniz.