SEFA NUR TUR TEKNESİ

More videos
   

SEFA NUR

Sevgili okurlar tekne haberleri yaparken  ilginç ve güzel bir hikaye çıktı karşımıza. Sefa Nur tekne sahibi Selçuk bey aslen Gaziantepli bir kebap ustası. Sıcak ve samimi  hasbel kader  tekneci olduğunu ifade ediyor bize.

Sefa Nur teknesi 150 kişilik kapasitesiyle alkolsüz olarak  yemekli-yemeksiz tüm deniz severlere hizmet veriyor. Selçuk bey bir Antepli  olarak catering firmasıyla kesinlikle çalışmadıklarının altını çiziyor.’’ Hem Gaziantepliyiz hem kebapçıyız. Kalkıpta catering firmasıyla çalışırsak bize gülerler.’’ Diye de sıcak bir espri yapmaktan geri kalmıyor. Kendi yaptıkları kebap çeşitleri sunumunun yanı sıra müşterinin talebine uygun olarak  yemek çeşitleri  de  mevcut elbette. Kırmızı ve beyaz et ürünlerinde helal gıda tercih ettiklerini belirtiyor.

Sefa Nur teknesinde düğün, nişan, boğaz turları, iş toplantıları, gezi turları, transfer hizmetleri, mezuniyet balosu organizasyonları yapılıyor. Müşteri memnuniyeti için ellerinden geleni yaptıklarını da sözlerine ekliyor Selçuk bey. Şehit ailelerine, gazilere , öğrencilere ücrette  %30 indirim yapılıyor.

Sefa Nur teknesine ulaşmak hiçte zor değil. Eminönü’nde İstanbul Ticaret Ünüversitesi’nin arkasında Selçuk beyin esprili açıklamasıyla ifade edersek ; İstanbul Ticaret Odası’nın değil Ünüversitenin hemen arkasında diye bizlerde belirtelim.ayrıca tüm bilgilere www.teknevizyon.com ve www.seyir.tv web sitelerimizden de ulaşabilirsiniz.

Hepinize sağlık ve mutluluklar diliyorum. Sevgiyle kalın

                                                                                                                                 Pembe Martı