AYNUR TEKNESİ

More videos
   

                                                                        AYNUR                                                                                                                                                                            

   Tekne  işletmecisi   Murat Yıldıran ,2000 yılından beri denizcilik sektöründe   faaliyette bulanarak baba  mesleğini  teknolojiyi yakından takip ederek ifa ediyor. 150 kişi yemekli  250-300 kişi civarında da yemeksiz   kapasiteye sahip.Ses-ışık sistemi gibi her tür dizayna ve güzel  konforlu  bir salona sahip.                                   

   Boğaz turları ,yemek ve davet organizasyonları  ,düğün ve kına organizasyonları, iş toplantıları,ada turları ,transfer hizmetleri, okul mezuniyet kutlamaları gibi etkinliklerde bulunuyor.İstanbul Boğazındaki kültür –turizm turları Eminönünden  başlıyor kişisel talepler doğrultusunda  2.3.köprüye kadar  devam edebiliyor.Boğazın muazzam  tarihi dokusu  denizin eşsiz güzelliğiyle birleşince belleklerden silinmeyecek müthiş görüntülerle buluşturuyor  gözleri ,Hem masalsı hem de maceracı bir deneyim   bu turlar…Firma  öğrencilere  % 25,polis ve şehit ailelerine de özel indirimler uyguluyor. 2 saatlik  İstanbul  boğaz turlarında da fiyatta anlaşma imkanı var. Yemekli organizasyonlarında   catering  firmalarla çalışıyorlar,hizmetlerinde helal kesim  gıda tüketimine ve güven,  hijyen  ilkelerine uyumda titiz bir firma .Müşteriler in her konuda güvenerek  tercih edebilecekleri  firmadır. Kendine ait mutfağı  kullanmıyor  tüm yemekler  catering  firmalardan  sıcak olarak getirtilip sıcak servis ediliyor sizlere. Düğün ,kına gecesi organizasyonlarında  muhteşem  dizaynı  büyüleciyici  konfordaki  salonuyla karşılıyor siz değerli misafirlerini.Kusursuz hizmet sunumuyla   sizlerin ve misafirlerinizin hoş zaman geçirmelerini sağlıyor sizlere anı doyasıya yaşamak kalıyor..Her şey eksiksiz düşünülüyor sizler için.                                                                                                                                                                                                

     Tekne  Aynur’u  tüm personeliyle birlikte  hizmetlerinden dolayı teşekkür eder,siz değerli müşterilerine  Seyir tv ,teknevizyon ekibi olarak tavsiye ediyoruz.Firma bilgilerine Seyir tv  ,www.teknevizyon.com  adreslerinden ulaşabilirsiniz.