İNCİSU TEKNESİ

More videos
   

İNCİSU TEKNESİ

Merhaba sevgili okurlarımız. Bu gün çok şık bir teknedeyiz;  İncisu ; Şehr-i İstanbul’un incisi.

Tekne sözcüsü  Hatice Doğaç’tan tekneyle ilgili bilgiler aldık.

Karşımızda profesyonel bir işletmeci  var; Hatice doğaç;  İstanbul  boğazında  15-16 yıldır sektörde hizmet verdiklerini ifade ediyor. İncisu, yapısı itibariyle çok şık ve konforlu bir tekne. Davetlilerin kendilerini evlerindeymişcesine  keyif almaları  sağlanıyor.  Bazı insanlar denizin sarsıntısından ürkerler, korkarlar! Hatta bulantı yaşayanlar olur. Tüm bu olumsuzlukları yaşamak istemeyenler için İncisu kesinlikle tercih edilmesi gereken bir tekne.  İç dizayn titizlikle tasarlanmış;  Tavan yüksekliği iç mekana ferahlık veriyor;  merdiven iniş-çıkışları çok rahat. Teknedeki motor sesi yok denecek kadar az ve kimseyi rahatsız etmiyor. Sarsıntıyı hissetmeden İstanbul  Boğazı’nda keyfi şehir yapabilirsiniz.

Yemekli-yemeksiz turlar düzenleyen  firma ; 500 kişilik kapasitesi ile misafirlerini ağırlayabiliyor. Alt salonda 300 kişiye yemekli hizmet veriliyor. Siz boğazın eşsiz manzarası eşliğinde yemeğinizi yerken üst katta açık hava keyfi ile boğaz manzarası eşliğinde İstanbul’un tadını çıkartıyorsunuz.  Teknede en kaliteli ürünler tercih edilmiş. Yemekler İncisu’nun kendi mutfağında profesyonel aşçıların elinden çıkıyor.  Davetlileri işlerini iyi bilen uzan ekip karşılıyor.

İncisu’da verilen hizmetler arasında düğün, nişan, kına geceleri, şirket yemekleri, iftar yemekleri, mezuniyetler, iş toplantıları,ada turları gibi hizmetler veriliyor. Aynı zamanda can güvenliği de en üst düzeyde tutuluyor. Turizm Bakanlığı tarafından verilmiş olan her türlü izin ve ruhsat bulunmaktadır. Boğazın harikulade güzelliği içinde organizasyon yapmak istiyorsanız İncisu güvenle tercih edilmesi gereken bir tekne diyoruz.

Yolcular Avrupa yakasında  Kabataş,bebek, Beşiktaş;  Anadolu yakasında ise beylerbeyi, Haydarpaşa iskelelerinden ücretsiz  alınıyor.

İncisu’ya   www.teknevizyon.com   ve  incisu .com.tr  den ulaşabilirsiniz.

Hepinize sağlık ve mutluluklar diliyorum. Sevgiyle kalın