NAZENDE GEZİ TEKNESİ

More videos
   

NAZENDE GEZİ TEKNESİ

Merhabalar www.teknevizyon.com okurları. Bu günkü tanıtacağımız teknemiz tıpkı adı gibi Nazende; Nazlı nazlı salınarak geziyor boğazı.

Nazende’nin sahibi 1975 doğumlu, 20 yıllık deniz tecrübesi olan, turizm işletmeciliği ve gemi kaptanlığını birlikte yürüten Cafer Tezol.

Gemi kaptanımız Cafer Tezol’dan aldığımız bilgilere göre Nazende 400 kişilik kapasiteye sahip bir gezi teknesi.  Peki Nazende’nin vermiş olduğu hizmetler nelerdir?  Düğün,nişan, kına geceleri, öğrenci turları, yemekli-yemeksiz iş toplantıları, kokteyller, gezi turları gibi hizmetler sunuyorlar. Yemekler genellikle kendi catering şirketlerinde itinayla hazırlanıyor. Helal kesim sertifikası olan gıdalar tercih ediliyor.

Nazende adıyla müsemma bir gemi.  Heryere  zarif ve asil dokunuşlar hakim. İç mekan tasarımı  ruhunuzu okşuyor. Tüm mekana hakim olan ışık sistemi ile interaktif bir ortam oluşturulmuş. Gelin odası, perdeleri, koltukları ile çiftlerin kendilerini rahat hissedebileceği evlerinden farksız hale getirilmiş. Gemide bay ve bayan iki ayrı mescid ve  bay,bayan ayrı 4  tuvalet bulunmakta.

Nazende’ye  organizasyon vermek  istiyorsanız Eminönü İstanbul Ticaret Ünüversitesi arkasında olup aynı zamanda www.teknevizyon.com sitesinden rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

www.teknevizyon.com okurları hepinize sağlık ve mutluluklar diliyorum. Sevgiyle kalın.   

 

                                                                                                                                                                                                                                                                           Pembe Martı