ORHUN BABA TEKNESİ

More videos
   

ORHUN BABA TEKNESİ

Merhaba sevgili  www.teknevizyon.com  okurları.  Bu gün İstanbul’lulara deniz sektöründe 35 yıldır hizmet veren  Orhan Karagöz’ den teknesi ve sektörle ilgili bilgiler aldık.

Orhun Baba , Eminönü’nde  120 kişilik kapasiteli bir tekne. Tekne açık- kapalı 2 alandan oluşuyor. Alt katta yemekli organizasyonlar yapılırken üst katta İstanbul’un incisi boğazda tarihi saraylar,yalılar ve tarihi semtler arasında unutulmaz  günlük turlar  düzenleniyor. Bu gezilere zaman zaman rehber eşlik ederken dönüşümlü olarak  müzikte  refakat  edebiliyor. Teknede bulunan ses ve ışık sistemiyle toplantılar daha renkli ve eğlenceli hale geliyor.

Orhan Karagöz teknelerinde düğün,kına ,boğaz turları,iş toplantıları,ada turları,transfer hizmetleri,okul mezuniyet kutlamaları  ve isteğe göre talepleri değerlendirdiklerini ifade ediyor.

Orhun  Baba teknesine ulaşmakda ayrıca çok kolay.

Doğrudan Eminönü iskelesi gidebilirsiniz ya da www.teknevizyon.com  ve    www.seyir.tv  web adresinden de iletişime geçip tekne organizasyonlarınızda    unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

www.teknevizyon.com okurları hepinize sağlık ve mutluluklar diliyorum. Sevgiyle kalın.