RAKS-I DERYA TEKNESİ

More videos
   

‘’Raks-ı derya ’’ TEKNE HABER YAZISI

Sevgili  www.teknevizyon.com  okurları merhaba! Bu gün Raks-ı Deryadan söz edeceğim size; Adı üstünde raks eden deniz teknemiz: Denizin ortasında ,boğazda ,  yakamozlar ve tüm güzellikler arasında Beykoz koyuna kadar raks ediyor Raksı Derya…

120 kişilik kapasiteye sahip olan  teknemizin yöneticisi meral Uğur’dan aldığımız bilgiler bizleri şaşırttı! Böylesi bir konfor  ve böylesi bir güzellikle karşılaşacağımızı düşünüyorduk, ama Raks-ı Derya’da düğün ve organizasyonların  bu kadar hesaplı olabileceği hiç aklımıza gelmemişti.

Teknede düğün organizasyonlarının karada yapılan düğünlere göre daha hesaplı ve daha ekonomik olduğunu ifade eden Meral Uğur, erken rezervasyonların sezon rezervasyonlarına göre daha düşük maliyetli olduğunu  belirtti. Düğünümüz hem farklı, hem hesaplı olsun ve aynı zamanda  boğazın büyülü manzarasından yararlanalım diyorsanız  aylar öncesinden yerinizi ayırtmanızı tavsiye ediyoruz; Çünkü çok daha hesaplı olacaktır, çünkü son zamanlarda rağbetin arttığını öğrendik haberiniz olsun!

Raks-ı Derya’da düğün, nişan,kına geceleri,özel yemekler,iftar turları,sünnet düğünleri,mezunİyet baloları,özel şirket yemekleri,düğün sonrası eğlence, fasıl geceleri yapılmakta.

Sunulan kampanya paketlerinde pasta, müzik,foto,video,süsleme,profesyonel d.j verilebiliyor.İsteğe göre klasik pembe gelin arabası da ilave edilebiliyor.’’ Ekstra hayallerinizi gerçekleştirecek öneriler görüşülebiliyor.

Yemek dört saat , kokteyl üç saat olmak üzere yapılan rutin organizasyonlar: Biz daha uzun süreli boğazda gezmek ve bu konforun tadını çıkartmak istiyoruz  diyenler için yedi saate kadar  uzatılabiliyor.

Hepinize sağlık ve mutluluklar diliyorum! Hoşça kalın!